Guest App

Misafir taleplerini anında yöneterek hizmet sürenizi optimize edin!

Misafirleriniz oda temizliği istediğinde, teknik bir problem paylaştığında ya da odasında bir değişiklik talep ettiğinde sizi nasıl bilgilendiriyor? Artık bu süreci dijitalleştirebilir, doğru destek birimini odaya yönlendirebilir, misafirlerinize vardiya değişikliği yada operasyonel sıkıntılardan etkilenmedikleri bir deneyim yaşatabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz online check-in yapabilir, spa, hamam gibi hizmetler için rezervasyon yapabilirler. Verdiğiniz eşsiz hizmetler gibi sahip olduğunuz teknolojiyle de markanıza değer katabilirsiniz. Çünkü Eptera var.

ANA ÖZELLİKLER

Hızlı çözüm

Misafir taleplerini anında doğru kişiye yönlendirin ve problemi çözün.

Hızlı çözüm

Artan yönetim denetimi

Tüm çözüm sürecini uçtan uca takip edin.

Artan yönetim denetimi

Dijital dönüşüm

Talep ve geri bildirim takip süreçlerini dijitalleştirin.

Dijital dönüşüm

Raporlama

Gelen talepleri analiz edin, önleyici ve iyileştirici faaliyetlerde bulunun.

Raporlama

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz için herhangi bir cevap bulamıyor musunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Otel misafirlerinin talepleri rezervasyon öncesinde, konaklama sırasında ve rezervasyon sonrasında değişiklik gösterebilir. Bu talepler oda, restorant, transfer ya da özel bir gün planlaması hakkında olabilir. Bu taleplerin takibi için her birinin doğru şekilde kayıt altına alınması ve doğru departmana doğru zamanda iletilmesi önemlidir.

Otel misafirleri taleplerini otele telefon, mail ya da acentalar aracılığıyla iletebilir.

Misafir talep yönetiminde mobil uygulama otel personelinin her an her yerden taleplere anında erişimini sağladığı için önemlidir. Bu, hızlı yanıtların ve etkili çözümlerin sunulmasını kolaylaştırır. Ayrıca, misafirlerin taleplerini doğrudan ileterek iletişimi hızlandırır ve müşteri memnuniyetini artırır. Görevlerin ataması ve izlenmesi de mobil uygulama sayesinde daha verimli hale gelir. Sonuç olarak, mobil uygulama kullanımı misafir memnuniyetini artırarak otelin rekabet avantajını güçlendirir.

Guest App tüm çevrimiçi mağazalardan indirilebilir ve otel hesabının giriş bilgileriyle kullanmaya başlanabilir.

Dijital talep takibi misafir memnuniyeti sağlar çünkü misafirler taleplerini istedikleri zaman hızlı bir şekilde otel çalışanlarına iletebilir. Aynı zamanda sürecin mevcut durumunu inceleyebilir ve iletilen talebin tamamlanması çok kısa sürer.

Bültene Üye Ol

Eptera'daki yeniliklerden haberdar olun.