SPA

Spa gelirlerini artırmak isteyen işletmeler için tasarlandı!

SPA'nızda misafirlerinize kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaktan spa çalışanlarını yönetmeye, randevuları tek bir ekranda görmekten doğru paket program tasarımına kadar tüm süreci takip etmek zorlayıcı, zaman alıcı ve hataya açık olabilir. Misafirlerinize unutulmaz bir SPA deneyimi sunmak için tasarlanmış dijital çözümlerlerle misafirleriniz SPA’nın tadını çıkarırken sizde hafifleyen iş yükünün keyfini sürün. Kusursuz bir SPA deneyimi yönetimi artık çok kolay, çünkü Eptera var.

ANA ÖZELLİKLER

Kaynak yönetimi

Çalışanlarınızı organize edin.

Kaynak yönetimi

Rezervasyon yönetimi

Misafirlerinizi hatasız yönetin.

Rezervasyon yönetimi

Gelir yönetimi

Spa gelirlerinizi görüntüleyin ve bütçe yönetimi yapın.

Gelir yönetimi

Kişiselleştirilmiş hizmet

Misafirlerinizin tercihlerini ve alışkanlıklarını takip edin, özel bir hizmet sunun.

Kişiselleştirilmiş hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz için herhangi bir cevap bulamıyor musunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Spa yönetim programı; spa hizmetlerinizin yönetilmesi, randevuların planlanması, müşteri takibi ve finansal işlemlerin otomatikleştirilmesi gibi işlevleri yerine getiren dijital bir çözümdür. Bu program, spa hizmetlerinin verimliliğini artırırken, müşteri memnuniyetini de maksimize etmeye yardımcı olur.

Spa yönetim programlarının faydaları spanın uçtan uca sorunsuz yönetilmesi ve kusursuz bir misafir deneyimi sunmasıdır. Ödeme süreçleri dijitalleşirken, misafir geri bildirimleri yakından takip edilebilir. Personel ve stok yönetimi de aynı program üzerinden takip edilebilir. Bu işletmeye zaman ve hız kazandırır.

Spa yönetim yazılımı ile rezervasyon yönetimi, müşterilerinize online randevu alma imkanı sunarak ve mevcut rezervasyonları kolayca yönetebilmenizi sağlayarak iyileştirilir. Bu sistem, çakışmaları önler, boş zaman aralıklarını azaltır ve müşteri memnuniyetini artırır.

Spa çalışanları spa yazılımları ile yönetilir. Bu uygulama üzerinde çalışanlara ait tüm bilgiler, çalışma saatleri, ilgilendiği misafir bilgileri, satış tutarları gibi birçok bilgiye erişilebilir.

Sık kullanılan SPA raporları arasında satış raporları, hizmet raporları, rezervasyon raporları, personel performans raporları, misafir memnuniyeti raporları yer alır.

Bültene Üye Ol

Eptera'daki yeniliklerden haberdar olun.