CRM

Misafirlerinizle sürdürülebilir ilişkiler kurarak onları müdaviminiz yapma zamanı!

Misafir deneyimini uçtan uca tasarlayın, geri bildirimler toplayarak veriye dayalı yepyeni pazarlama stratejileriyle otelinizin misafir memnuniyetini ve bilinirliğini arttırın. Ödül kampanyaları tasarlayarak misafirlerinizin sizi tekrar tercih etmelerini sağlayın. Mevcut ve potansiyel hedef kitleyle her an iletişimde kalabilirsiniz, çünkü Eptera var.

ANA ÖZELLİKLER

Sadakat yönetimi

Sadık müşterileriniz için ödül sistemi kurun.

Sadakat yönetimi

Veri odaklı pazarlama

Misafir alışkalıklarını ve taleplerini analiz ederek en doğru pazarlama stratejisini gerçekleştirin.

Veri odaklı pazarlama

Sürdürülebilir iletişim

Konaklama öncesi ve sonrası maillerle misafirlerinize özel hissettirin.

Sürdürülebilir iletişim

Geri bildirim yönetimi

Müşterilerinizin geri bildirimlerini toplayın ve hizmetinizi iyileştirin.

Geri bildirim yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz için herhangi bir cevap bulamıyor musunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Otel CRM programı, otellerin misafir ilişkilerini yönetebilmek için kullandıkları programa verilen addır.

Otel CRM programı PMS programın aldığı verileri işler. CRM, PMS'ten aldığı bilgileri anlamlı sonuçlara dönüştürür. Bu bilgileri kategorize eder ve misafir profilleri ortaya çıkarır. Bu sayede kişiselleştirilmiş bir iletişim olanağı sağlar.

Otel CRM sistemlerinin temel fonksiyonları: misafirlere ait detaylı bilgileri kayıt altına alarak misafir bilgilerini uçtan uca yönetmeye olanak sağlar. Müşteri geri bildirimlerinin de takip edilebildiği CRM sistemleri misafirlerle ileri seviye bir ilişki kurmak için pazarlama otomasyonu imkanları sağlar. Sadakat yönetiminin yanında raporlama araçları da sağlayarak otel yöneticilerinin daha stratejik kararlar almasını sağlar.

Otel sadakat sistemi, müşteri etkileşimlerini ve tercihlerini kaydederek, müşteri memnuniyetini ve deneyimini iyileştirmek için değerli bilgiler sunar. Bu program, otelinizde müşterilere daha kişisel ve özelleştirilmiş hizmetler sunmanızı sağlar.

Otel sadakat sistemler otel gelirinizi müşterileri tekrar otelinize dönmeye teşvik eder. Misafirlerinize özel teklifler sunarak gelirinizi artırmayı hedefler. Sadakat programınız müşterilerinizi değerli hissettirir ve otelinizi başkalarına önermelerini sağlar.

Bültene Üye Ol

Eptera'daki yeniliklerden haberdar olun.