Restoran Rezervasyon

Restoran rezervasyonlarına düzen, hız ve kişiselleştirilmiş bir deneyim kazandırmanın yeni yolu!

Restoranınız hem web üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden erişilebilir olsa, misafirleriniz dijital menünüze her an göz atabilse ve hem tesis içinde masaya veya odaya, hem de tesis dışında adrese teslim veya gel-al siparişleri online olarak verebilse harika olmaz mıydı? Eptera ile mümkün. Üstelik online sipariş sırasında yemeğin içeriğini, alerjenleri, besin ve enerji değerlerini misafirlerle paylaşabilir, onlara kendi favori menülerini oluşturma ve puan kazanma imkanı verebilirsiniz. Restoran deneyiminizde sınırların sizi kısıtlamasına izin vermeyin. Çünkü Eptera burada.

ANA ÖZELLİKLER

Daha iyi planlama

Rezervasyon talebine göre kaynak planlaması yapın.

Daha iyi planlama

Ön ödeme alma imkanı

Restoran gelirlerinizi garantileyin.

Ön ödeme alma imkanı

No show engelleme

Otomatik onay ile boş masalar için önlem alın.

No show engelleme

POS entegrasyonu

Misafir verilerinizi iki taraflı zenginleştirin.

POS entegrasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuz için herhangi bir cevap bulamıyor musunuz?
Bizimle iletişime geçin.

Restoran rezervasyon yönetimi, otelinizin müşterilerin önceden masa rezervasyonu yapabilmesini ve sizin bu rezervasyonları etkili bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan bir süreci kapsar. Bu sistem, oteliniz bünyesindeki restoranlar için müşteri akışını düzenlemenin, masa yerleşimini planlamanın ve doluluk oranlarını optimize etmenin bir yolunu sunar. Müşterileriniz için ise, özellikle yoğun saatlerde veya özel günlerde masa bulmayı garantilemenin ve bekleme sürelerini azaltmanın bir yöntemidir. Restoran rezervasyon yönetim sistemi aracılığıyla gerçekleştirilir ve bu sistemler, rezervasyon alımı, iptaller, değişiklikler ve müşteri tercihlerinin takibini kolaylaştırır. Ayrıca, otelinizin müşteri ilişkilerini geliştirmesine, iş akışlarını daha verimli hale getirmesine ve genel hizmet kalitesini artırmasına olanak tanır.

Otelinizin restoranı için restoran rezervasyon yönetimi sistemi, misafirlerinizin kullanımı kolay bir arayüz aracılığıyla rahatça masa rezervasyonu yapmalarını sağlar. Misafirler, otelinizin web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden istedikleri tarih, saat ve kişi sayısını seçerek rezervasyon yapabilirler. Sistem mevcut masaları otomatik olarak kontrol eder ve rezervasyon onay sürecini akıcı bir şekilde yönetir.

No-show işletmenize gelmek için rezervasyon yapan misafirinizin belirttiği gün ve saatte gelmemesidir.

Restoran rezervasyon yönetimi programları ile no-show oranları azaltılabilir. Bu tür programlar rezervasyon kontrol mekanizmasına sahiptir. Otomatik onay SMS'leri ile misafirlerin gelip gelmeyeceği kontrol edilebilir ve gelmeyecek misafirlerin masası tekrar satışa açılabilir.

Restoran rezervasyonlarında ön ödeme, misafir gelmeden belli bir tutarı tahsil etmek ve rezervasyonu garanti altına almak için kullanılan bir yöntemdir.

Restoran rezervasyon yönetimi ile doluluk oranlarını yakından takip edebilir, gelen talepleri yönetebilir ve kalan masalarınız için aksiyon alabilirsiniz. Ayrıca personel yönetimi için de büyük olanak sağlar.

Bültene Üye Ol

Eptera'daki yeniliklerden haberdar olun.